Star Wars Battlefront II gameplay

E3 2017 | Star Wars Battlefront II na cudownym gameplay trailerze

Gameplay Star Wars: Battlefront II prezentuje się fantastycznie.

Star Wars Battlefront II gameplay

Pokaz Star Wars: Battlefront II miał pokazać nam, że EA i DICE uczą się na swoich błędach i słuchają społeczności gry. Po narzekaniach graczy na brak zawartości w pierwszej części gry, developerzy postanowili zawrzeć w kontynuacji aż trzy ery znane z sagi Gwiezdnych Wojen. Będziemy mogli walczyć na polach wojen klonów, poznamy historie bitew między Rebelią a Imperium oraz wcielimy się w żołnierzy podczas potyczek Najwyższego Porządku z Ruchem Oporu. Poza tym dużą nowością jest oczywiście dodanie intrygującej kampanii dla jednego gracza.

Graczy przywitał też, jak zwykle entuzjastyczny, John Boyega, który powiedział, że nowi bohaterowie, bronie i mapy zostaną dodane już po premierze… zupełnie za darmo! Electronic Arts zdaje się rzeczywiście słyszeć „głos ludu”.

Otwarte testy beta Battlefront II rozpoczną się jesienią tego roku. Produkcja ujrzy światło dzienne 17 listopada 2017 roku na komputerach osobistych z systemem Windows i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Sequel niezbyt udanej „jedynki” prezentuje się imponująco. Gameplay zdaje się być bardziej płynny, cieszy wprowadzenie klas postaci, idea wprowadzenia większej ilości er z uniwersum potrafi zachwycić, a kampania singleplayer ciekawi. Zdaje się, że mamy na co czekać! 🙂