Bler. Ostatni wyczyn [PATRONAT]

Z dumą informujemy, że objęliśmy patronatem nowe wydanie komiksu Rafała Szłapy – Bler. Ostatni wyczyn. Za nim będzie nam dane przeczytać szósty tom serii, warto powrócić do pełnego zaskakujących wydarzeń zwieńczenia pierwszej trylogii. Premiera wzbogaconego o nowe strony albumu odbędzie się na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi w dniach 1-2 października.

okladka

Dręczony wyrzutami sumienia oraz poczuciem bezsensu swojej misji, Bler, zwany też Polskim Supermanem lub Dobroczyńcą z Krakowa podejmuje decyzję, która zaważy nie tylko na jego dalszych losach, ale i przyszłości miasta.

W ostatecznej konfrontacji wrogowie zrzucają maski. Na ratunek przychodzą nieoczekiwani sojusznicy. Bohater wpada w sidła pozbawionego skrupułów przeciwnika. żeby się z nich wydostać musi stawić czoła swojej przeszłości, która wciąż kryje w sobie wiele niespodzianek.

Jeśli nie jesteś przekonany do sięgnięcia po Ostatni wyczyn, to posłuchaj co do powiedzenia ma Luigi! 🙂

Polecamy zapoznać się z naszą listą powodów, dla których warto przeczytać Blera. Dla tych, którzy nie mieli okazji, by zapoznać się z komiksem, zapraszamy do przeczytania pierwszego albumu za darmo.

To nie koniec dobrych wieści dla fanów „Krakowskiego Supermana”. Już wkrótce nasi czytelnicy będą mieli szanse zgarnąć Ostatni wyczyn w konkursie, który wkrótce ogłosimy. Przypominamy, że autora Blera, Rafała Szłapę, będziecie mieli okazje spotkać na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi, czyli już w tę sobotę. Co więcej w niedzielę (2.10.2016)  o godzinie 11:00 w sali B odbędzie się spotkanie z artystą.

Kilka przykładowych plansz:

plansza_44
plansza_42

plansza_04

plansza_48

plansza_03