Beyond-Human trafiło na Kickstartera! Ciekawy sci-fi platformer na PC, PS4 i Vitę

Beyond Human kickstarter

Beyond-Human, gra, którą obserwuję od dłuższego czasu, trafiła na Kickstartera. Myślę, że jest to tytuł wart uwagi.

Beyond Human Kickstarter

Wczoraj rozpoczęła się zbiórka w serwisie Kickstarter na grę Beyond-Human. Twórcy tego intrygującego tytułu liczą na zebranie 25 000 euro przed szóstym września bieżącego roku.

Wpłata 10 euro zapewni Wam kopię gry (Steam lub GOG) na Windowsa lub Maca oraz będziecie mogli znaleźć swoją ksywkę w napisach końcowych. Za 15 euro otrzymacie kod Beyond-Human na PlayStation 4 i PS Vita w wersji cross-buy. Tak samo, jak poprzednio będzie na Was wtedy czekała miła niespodzianka po zakończeniu gry. Im większą sumę wpłacicie, tym dostaniecie lepsze dodatki.

Beyond-Human to gra sci-fi zainspirowana seriami Megaman i Devil May Cry, która łączy w sobie platformówkę oraz hack’n’slasha. Otwarty świat został stworzony na bazie 16-bitowej grafiki, która jest pięknie uwypuklana przez nowoczesne efekty.

Gra zabierze nas do postapokaliptycznego świata, zepsutego przez inwazję obcych. Wcielimy się w Adama, bohatera, który zbudził się ze śpiączki i cierpi na amnezję. Co spowodowało taki chaos? Kim jest Adam? Historia będzie opierała się na odgadnięciu tajemnic tego świata, w którym wszystkie teorie na temat obcych stały się prawdą.

Dlaczego zainteresowałem się tą grą? Jest rok 2017 i dalej jestem dumnym posiadaczem PS Vity. Jako że Sony dawno porzuciło ten sprzęt, a nawet mniejsi developerzy powoli o nim zapominają, uważnie obserwuję wszystkie nowości. Beyond-Human wydaję mi się naprawdę ciekawą produkcją i zdecydowanie warto ją wspierać 😉

Strona Beyond-Human na Kickstarterze

Facebook Beyond-Human

Twitter Beyond-Human

Piszcie w komentarzach, jak podoba Wam się gameplay Beyond-Human!

Maciek "Greadoit" Bisiorek

W wolnym czasie gra, czyta książki, ogląda filmy oraz seriale. Ma zdecydowanie za dużo wolnego czasu.