The Tonight Show Starring Jimmy Fallon david harbour, Stranger Things Barb, The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Stranger Things Barb – czy żyje?

Dzień bez informacji o Stranger Things można uznać za stracony. W ostanim programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon pojawił się David Harbour, który odtwarza postać szefa policji Jima Hoppera.

Pierwszy sezon serialu pozostawił kilka nierozstrzygniętych pytań. Jednym z nich jest sprawa Barbary, najbliższej przyjaciółki Nancy Wheeler. Postać zostaje zaatakowana przez tajemniczego stwora i uprowadzona na „drugą stronę”. Do końca nie znamy jej finalnego losu. Fani na całym świecie stawiają sobie pytania, co dalej z sympatyczną Barb.

Stranger Things Barb. Wydaje się, że światło na jej losy rzucił niechcący David Harbour. Aktor zapytany, podczas wywiadu, przez Fallona o posatć Barbary i jej dalsze losy odpowiedział: Mogę cię zapewnić, jeśli wierzysz w powrót Barb, że ona jest całkowicie martwa. Dodał, że  w serialu pojawi się pewien rodzaj sprawiedliwości dla postaci, jednak z pewnością nie jej powrót do serialu.

Droga Pani Kaczmarczyk – Stranger Things to nie horror, nuda i kicz

Sprawę potwierdził w jednej z wypowiedzi współproducent Matt Duffer, stwierdzając że postać grana przez Shannon Purser nie pojawi się w nowym sezonie. Jego zdaniem nie ma miejsca na rozbudowę pobocznych wątków, ponieważ w drugim sezonie pojawi się próba rozwikłania tajemnic i odpowiedzi na zagadki postawione w pierwszym.

Ciekawe jakie informacje przyniosą kolejne dni. Pomimo, że premiera nowego sezonu nie została jeszcze ogłoszona kolejne przecieki rozbudzają zainteresowanie fanów. Stranger Things Barb. The Tonight Show Starring Jimmy Fallon David Harbour

The Get Down Netflix. Szalona jazda w rytmie hip-hopu i disco powraca.